Главная страница » Оренда Mercedes з водієм

Оренда Mercedes з водієм

Mercedes Benz w 212

Вартість від 400 грн/год

Докладно

Mercedes Benz w 222 S klasse

Вартість від 900 грн/год

Докладно

Mercedes Benz w 223 S klasse

Вартість від 2000 грн/год

Докладно

Mercedes Benz Viano 2013 Extra Long

Вартість від 400 грн/год

Докладно

Mercedes Benz Vito w 447 2017

Вартість від 450 грн/год

Докладно

Mercedes Benz Sprinter

Вартість від 550 грн/год

Докладно

Mercedes Benz v 250 Extra Long

Вартість від 500 грн/год

Докладно

Mercedes V klasse Extra Long

Вартість від 500 грн/год

Докладно

ОРЕНДА MERCEDES З ВОДІЄМ

Звільніть себе від непотрібного стресу та дозвольте нам подбати про ваш комфорт! Наше завдання – зробити вашу поїздку повністю безпечною та приємною для вас, тож ми докладемо максимум зусиль, щоб ви залишились задоволеними нашими послугами.

Чому варто обрати саме нас?

Наші водії – висококваліфіковані фахівці, майстри своєї справи! Завжди готові забезпечити вам ідеальну поїздку:) Ми маємо широкий вибір авто для різних потреб – кожен клієнт знайде авто на свій смак! Ми розуміємо, що ваші потреби можуть змінюватись, тому ми пропонуємо гнучкі умови, аби зробити вашу поїздку зручною саме для вас! Ми завжди на зв’язку для надання допомоги/підтримки та вирішення будь-яких ваших питань! Ми пропонуємо прозорі та конкурентноспроможні ціни без додаткових витрат. Ви отримуєте якісну та комфортну поїздку за розумну ціну! Оберіть нашу компанію для зручних, безпечних та надійних перевезень. Ми працюємо для вашого комфорту та задоволення під час кожної поїздки. Зробіть ваші подорожі приємними з нами!

Наша компанія надає в оренду мікроавтобуса Mercedes-Benz з водіями. Мікроавтобуси Mercedes мають від 7 до 20 посадочних місць.
Все залежить від вимоги замовника. Ми завжди прислухаємося до побажань замовника.

Мікроавтобуси Мерседес це престижно та комфортно

Не зважаючи на не завжди гарний стан доріг підвіска автомобіля мерседес відпрацює всі нерівності. Ваша поїздка буде завжди комфортною.

Наші водії професіонали з гарними практичними навиками водіння автомобіля в любих погодних умовах, зроблять все щоб під час поїздки ви змогли відчувати себе в безпеці та комфорті.

ОРЕНДА MERCEDES З ВОДІЄМ

Для оформлення заявки на трансфер у Києві, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.